Кошик
524 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380988064747
+380988064747
+380939228838
+380501356159
Гуртовня "КОРД"

Тесьма

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

   Ремінна стрічка (тесьма) - міцна матерчата стрічка, вироблена з натуральних або штучних матеріалів. Ремінну стрічку часто називають стропою. Через особливості вживання стрічки, особливого значення набуває її міцність і довговічність. Найкращі показники міцності і довговічності мають ремінні стрічки, виготовлені з високоміцного полістиролу. Ремінні стрічки виробляються різних кольорів і плетінь. Залежно від потреб споживача можна зробити м'яке або жорстке плетіння і необхідне забарвлення.

   Застосування ремінної стрічки 

Ремінна стрічка використовується при пошитті наступних виробів:     

  • Бронежілети, рятувальні жилети, зав'язки для касок і шоломів.   
  • Сумки і рюкзаки.         
  • Обшивки килимів, одягу, взуття і так далі    
  • Страхувальні системи, стропи текстильні, буксировочниє троси, стяжні ремені і так далі    
  • Ремені безпеки.    
  • Ошийники для собак, збруя.
  • Обв'язки, закріплення і розвантаження вантажу.

Ремінна стрічка дуже міцна, а з іншого боку достатньо м'яка для того, щоб утримати відповідальний вантаж не пошкодивши його при цьому. Стрічку застосовують для створення страхувальних систем в промисловому альпінізмі. Канати для цих цілей не підходять, оскільки є грубішими, ніж ремінна стрічка і можуть передавлювати шкіру альпіністові.

Ремінні стрічки застосовують при кріпленні вантажу на транспортному засобі (стягуванню вантажу). Згідно з нормативами під кріпильним ременем розуміється ремінна стрічка з синтетичного волокна, що виготовляється плетінням або ткацтвом. Завдяки своїм фізичним і хімічним властивостям перевага віддається полістиролу, використовуються також поліамід і поліпропілен.

З ремінної стрічки виготовляються спеціальні стяжки для вантажів - стрічка обладнується гачками і храповим механізмом. У кріпленні вантажів ремінна стрічка зручна тим, що, на відміну від шнурів і канатів, є плоскою, легко перегинається на кутах без ризику перетертися; при цьому не ушкоджує поверхню вантажу. У разі, коли поверхня об'єкту, що транспортується, може пошкодити стрічку, її оберігають за допомогою спеціального захисного шланга або захисту з кутників.