85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Скребок, 100 мм, фіксоване лезо, металева ергономічна ручка 300мм
Скребок малярський виготовлений зі сталі та має фіксоване лезо. Зручна прорезинена ручка. Інструмент призначений для видалення старої фарби з різних поверхонь.
Інтернет-магазин "Корд" пропонує широкий вибір товарів:http://cord.te.ua .Шпателі різних розмірів та видів на https://cord.te.ua/g51120926-shpateli
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип шпателя | Шпатель-скребок |
| Материал рабочей части | Нержавеющая сталь |
| Материал ручки | алюминий |
| Вес | 95 г |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Dong |
| Габариты | |
| Ширина лезвия | 100 мм |
| Длина лезвия | 6 мм |
| Длина рукоятки | 225 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |