57 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Макловиця малярна 110*30 мм
Щітка-макловиця - це малярна щітка, призначена для намазування шпалер клеєм та для нанесення інших в'язких сумішей та фарб.
Вона відмінно вбирає, утримує і рівномірно розподіляє фарбу по оброблюваної поверхні. Має нейлонову щетину і дерев'яну ручку.
Щетина надійно закріплена металевим бандажем з антикорозійним покриттям.
Інтернет-магазин "Корд" пропонує широкий вибір малярного інструменту для ремонту https://cord.te.ua/g51120892-malyarnij-instrument
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 110 г |
| Состояние | Новое |
| Материал ручки | дерево |
| Форма малярной кисти | Прямоугольная |
| Тип малярной кисти | Макловица |
| Материал ворса | Искусственная щетина |
| Габариты | |
| Ширина | 110 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Длина ворса | 45 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |