
30 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Шпатель розміром 150 мм. із зубами 10*10 мм.
Шпатель з пластмасовою ручкою - лезо виготовлено з нержавіючої сталі, ручка з отвором для підвішування.
Зуб квадратної форми.
Застосовується для нанесення клейових і цементних сумішей на керамічну плитку, натуральний камінь при проведенні облицювальних робіт.
Інтернет-магазин "Корд" пропонує широкий вибір товарів:http://cord.te.ua . Шпателі різних розмірів та видів на https://cord.te.ua/g51120926-shpateli
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип шпателя | Зубчатый шпатель |
| Материал рабочей части | Нержавеющая сталь |
| Материал ручки | пластмасса |
| Вес | 220 г |
| Состояние | Новое |
| Габариты | |
| Ширина лезвия | 80 мм |
| Длина лезвия | 150 мм |
| Длина рукоятки | 150 мм |