
155 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Свердло ступеневе 4-6-8-10-12-14-16-18-20 мм HSS, спіральне, шестигранний хвостовик
Ступеневі свердла призначені для свердління отворів різних діаметрів в листових і тонкостінних виробах з сталі до 4 мм, кольорових металів, нержавіючої сталі та пластику. Кожен наступний розмір має плавний перехід у вигляді сходинки, що дозволяє отримати акуратний отвір потрібного діаметру.
Переваги:
Висока точність - краю відчинити Виходять Ідеально рівні.
Універсальність - одне свердло замінює цілий набір традиційних спіральних свердел.
Комплексний підхід - при свердлінні отвору є можливість відразу зняти фаску.
Легке свердління - спіральний профіль значно полегшує свердління металу.
Зносостійкість - нітрид-титанове покриття продовжує термін служби інструменту.
Надійна фіксація - шести- / тригранний хвостовик запобігає прослизання свердла в патроні.
Наш інтернет- магазин "КОРД" пропонує широкий асортимент свердел різного призначення по гуртових цінах https://cord.te.ua/ua/g96381098-sverdla-frezi
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | По металлу |
| Длина рабочей части | 43 мм |
| Общая длина | 67 мм |
| Шаг ступенчатого сверла | 2 мм |
| Тип | Ступенчатое сверло |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Тип хвостовика | Шестигранный |