

20 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Колір шнура в асортименті!
Шнур господарський плетений з поліпропіленовою вставкою. Широко використовується в домашньому побуті та садівництві. Стійкий до впливу вологи і сонячного проміння.
Колір: синій, зелений, сірий, оливковий.
Гуртовня Корд пропонує широкий асортимент шнурів та мотузок по гуртовим цінам. Більш ретельніше з нашим товаром Ви можете ознайомитись на сайті: http://cord.te.ua/ , або переглянувши https://cord.te.ua/g4833346-shnuri-motuzki-pobutov
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Канат |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 2.5 мм |
| Длина | 20 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметер | 2.5 мм |
| Наповнювач | поліпропілен |
| Матеріал | мультифіламент |
| Довжина | 20 мм |