22 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Виготовлено з вуглецевої сталі. Центрувальну верхівку запобігає зміщення свердла в сторону і виключає необхідність в попередньому засвердлюванні.
· Сталь 45
· Твердість різальних крайок 40-45 HRC
· M-образна заточка забезпечує точне центрування
· Спеціальна форма спіралі сприяє швидкому відводу стружки, що значно знижує нагрів свердла і підвищує продуктивність свердління
· Циліндричний хвостовик
· Свердління отворів невеликого і середнього діаметра
· Свердління деревини уздовж і поперек волокон
Наш інтернет- магазин "КОРД" пропонує широкий асортимент свердел різного призначення по гуртових цінах https://cord.te.ua/ua/g96381098-sverdla-frezi
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Назначение | По дереву |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Диаметр | 10 мм |
| Длина рабочей части | 60 мм |
| Общая длина | 120 мм |
| Угол заточки | 115 град. |
| Набор | Нет |