250 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Шнур кордовий кручений. Один з найнадійніших та найвитріваліших типів шнурів. Широко використовується як в домашньому побуті, рибацтві, спорті, так і в промисловості та будівництві. Має досить високі показники стійкості до впливу вологи і сонячного проміння, не гігроскопічний.
Гуртовня Корд пропонує широкий асортимент шнурів та мотузок по гуртовим цінам. Більш ретельніше з нашим товаром Ви можете ознайомитись на сайті: http://cord.te.ua/ , та на https://cord.te.ua/g4833346-shnuri-motuzki-pobutov
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Корд |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 4 мм |
| Длина | 50 м |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметер | 4 мм |
| Матеріал | полиамид кручений |
| Довжина | 50 мм |