35 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Канат |
| Страна производитель | Украина |
| Тип веревки | Статическая |
| Разрывная нагрузка | 2000 кг |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Диаметр | 10 мм |
| Материал | Полиамид |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 100 |
| Тип | Канат |
| Термостійкість | 215 'С |
| Серцивина | прямі поліамідні волокна |
| Плавучість | ні |
| Коефіцієнт видовження | 20 % |
| Діаметр | 10 мм |
| Макс. навантаження | 2000 кгс |
| Кількість прядив обплетення | 16 |
| Матеріал | Поліамід (капрон) |