
3 220 ₴
Показать оптовые ценыДомкрат призначений для підйому автомобільної чи іншої мототехніки з максимальним зусиллям до 3 т. Зручний та ергономічний у використанні завдяки наявності чотирьох коліс. Механізм домкрату дозволяє забезпечити плавне піднімання та опускання об'єктів. Домкрат виготовлений з якісних матеріалів, що робить експлуатацію виробу надійною та довготривалою.
Основні переваги:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Грузоподъемность | 3000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Высота подъема | 380 мм |
| Высота подхвата | 135 мм |
| Домкрат подкатной | Да |
| Собственный вес | 20 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гидравлический |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 250 мм |