
46 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Нітрид титану підвищує твердість поверхневого шару та збільшує його термостійкість, що запобігає перегріву свердла при високих оборотах.
В асортименті свердла по металу діаметром від 1,0 мм до 20,0 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Назначение | По металлу |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Диаметр | 2 мм |
| Длина рабочей части | 24 мм |
| Общая длина | 49 мм |
| Угол заточки | 118 град. |
| Набор | Да |
| Количество в наборе | 10 шт |