
15 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Вміст кобальту значно підвищує твердість свердла та збільшує його зносостійкість. Такі свердла використовують для робіт підвищеної складності, при високих навантаженнях, де виникають умови високого нагрівання ріжучої кромки.
Призначено для обробки легованих і вуглецевих сталей з межею міцності до 1000 Н/мм², нержавіючих і жаростійких сталей, кольорових металів, сірого чавуну і пластика. Ефективно при свердлінні отворів на зварних швах, трубах. За рахунок вмісту кобальту має високу червоностійкість і підвищену термостійкість, може витримувати значні механічні та теплові навантаження без штучного охолодження. Особливо актуально застосування, коли організувати примусове охолодження зони обробки дуже складно або навіть неможливо.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TDV |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Назначение | По металлу |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Диаметр | 3.5 мм |
| Длина рабочей части | 39 мм |
| Общая длина | 70 мм |
| Угол заточки | 135 град. |
| Набор | Нет |