Жилет (безрукавка) з підігрівом швидко та комфортно зігріє Вас в прохолодний період. Ідеальний варіант для тих, хто працює або проводить багато часу на відкритому повітрі, в приміщеннях, що слабо опалюються. Нагрівається протягом однієї - двох хвилин і з часом ефект нагріву наростає. Найбільш ефективно жилет працює як "прошарку" під верхній одяг. Нагрівання відбувається за рахунок високоякісних теплових елементів "Toray" з вуглецевого волокна 24К, які в свою чергу підключаються до автономного джерела живлення 5В 2А (powerbank), який розміщується у внутрішній кишені. Powerbank в комплектацію не входить!
Зверніть увагу: розмір виробу вказаний в азійському стандарті (європейський розмір приблизно на 2 менший). Звіряйте з розмірною сіткою, вказаною нижче !!!




| Основные | |
|---|---|
| Вид изделия | Безрукавка |
| Размер женской одежды | 42/48 |
| Обхват груди | 104 см |
| Сезон | Зима |
| Фасон выреза горловины | Высокий |
| Цвет | Черный |
| Силуэт | Прямой |
| Стиль | Спортивный |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Длина от горловины до низа изделия | 67 см |
| Застежка | Молния |
| Количество карманов | 3 шт |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | L |
| Капюшон | Без капюшона |
| Тип воротника | Стойка |
| Особенности | На молнии |
| Основные атрибуты | |
| Длина изделия по спинке | 67 см |