37 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Макловиця малярна 70*30 мм з пластиковою ручкою та натуральним ворсом.
Щітка-макловиця - це малярна щітка, призначена для намазування шпалер клеєм та для нанесення інших в'язких сумішей та фарб. Підходить для роботи зі всіма типами ЛФМ.
Вона відмінно вбирає, утримує і рівномірно розподіляє фарбу по оброблюваної поверхні. Містить натуральну щетину і пластикову ручку.
Ручка має отвір для отвір для підвішування, а також гак для фіксації на різних ємностях з наносимим матеріалом.
Щетина надійно закріплена металевим бандажем з нікельованим покриттям.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Тип малярной кисти | Макловица |
| Форма малярной кисти | Прямоугольная |
| Материал ворса | Натуральная щетина |
| Материал ручки | пластмасса |
| Вес | 100 г |
| Состояние | Новое |
| Габариты | |
| Ширина | 70 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Длина ворса | 40 мм |