



160 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Алмазний ультратонкий мультидиск "Justinlau" забезпечує швидку і точну порізку. Алмазне ріжуче лезо може протистояти високій температурі, зменшити вібрацію та різати прямо та швидше. Він гострий і не зруйнується. Універсальний, малий розріз, стійкість до руйнування та стирання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Бетон, Керамическая плитка, Газобетон, Плитка, Латунь, Керамика, Кирпич, Алюминий, Гипс, Шифер, Гранит, Керамогранит, Тротуарная плитка, Металлопластик, Пластик, Камень, Медь |
| Вид обработки | Чистый рез |
| Материал круга | Алмаз |
| Диаметр внешний | 100 мм |
| Диаметр внутренний | 22 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |