



185 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Алмазний ультратонкий мультидиск "Justinlau" забезпечує швидку і точну порізку. Алмазне ріжуче лезо може протистояти високій температурі, зменшити вібрацію та різати прямо та швидше. Він гострий і не зруйнується. Універсальний, малий розріз, стійкість до руйнування та стирання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Керамическая плитка, Алюминий, Бетон, Латунь, Гранит, Плитка, Керамогранит, Гипс, Кирпич, Газобетон, Керамика, Тротуарная плитка, Металлопластик, Пластик, Шифер, Медь, Камень |
| Вид обработки | Чистый рез |
| Материал круга | Алмаз |
| Диаметр внешний | 115 мм |
| Диаметр внутренний | 22 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |