
717 ₴
Показать оптовые ценыОптимально підібрані компоненти металевої зв'язки з високою консентрацією високоякісних синтетичних алмазів, прикріплені до основи круга методом гарячого пресування алмазів (HOT PRESS), забезпечують тривалу експлуатацію та гарантують тривалий робочий ресурс круга під час роботи навіть із найскладнішими в обробці матеріалами. Завдяки оригінальній турбо-сегментній формі ріжучої кромки, круг активно охолоджується в процесі роботи і не вимагає обов'язкової подачі води.
Забезпечує більш глибокий та плавний різ у порівнянні зі стандартними сегментованими кругами. Т-зуб служить для можливого підшліфовування бетонних напливів, забезпечує захист ріжучого шару від бічного зносу.
Характеристики:
· Високоякісні синтетичні алмази
· Оптимально підібрані компоненти металевої зв'язки
· Технологія гарячого пресування алмазів
· Оригінальна турбо-сегментна форма ріжучої кромки дозволяє швидко та ефективно здійснювати необхідні різи більш глибоко
· Збільшена продуктивність та висока швидкість різу
· Тривалий термін служби
ОСНОВНІ ДАНІ:
· Торгова марка Ultra
· Тип алмазні
· Діаметр диску, мм 230
· Внутрішній діаметр, мм 22.2
· Максимальна кількість обертів, об/хв 6600
· Висота алмазного шару, мм 8
· Товщина сегменту, мм 2.7
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Ultra |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Керамическая плитка, Пенобетон, Газобетон, Железобетон, Керамогранит, Гипс, Асбест, Шифер, Камень, Бетон, Плитка, Гранит, Керамика, Кирпич, Песчаник, Тротуарная плитка, Ракушняк, Армированный бетон, Асфальт, Высокоармированный бетон |
| Материал круга | Алмаз, Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Толщина | 2.6 мм |
| Тип насыпки | Открытая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сталь |