Строп страхувальний з поліамідного плетеного шнура, призначений для використання спільно з запобіжними поясами, в якості страховки при виконанні робіт, де виключено пошкодження стропа об гострі краї будівель і конструкцій. Так само цей строп може використовуватися при виконанні електромонтажних робіт, де необхідне застосування стропа з ізольованого матеріалу. Страхувальні стропи з плетеного поліамідного шнура найбільш стійкі до стирання в порівнянні з іншими текстильними стропами даної лінійки.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип грузоподъемных строп | Текстильные |
| Тип конструкции строп | Универсальные |
| Грузоподъемность | 1.5 т |
| Номинальный диаметр цепи, каната | 12 мм |
| Ширина текстильной стропы | 12 мм |
| Длина стропы | 1500 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |