
787 ₴
Показать оптовые ценыСокира Alloid Pro з фібергласовою ручкою — це професійний інструмент для заготівлі дров, рубання або колки деревини, створений для ефективного виконання робіт як у побутових, так і в професійних умовах. Використання високоякісних матеріалів і ергономічний дизайн забезпечують високу продуктивність і комфорт під час роботи.
Застосування:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alloid |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топора | Строительно-хозяйственный |
| Длина лезвия | 210 мм |
| Материал ручки | Фиберглассовая |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | 1.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина держака | 840 мм |