
45 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Диск алмазний сегментований призначений для різання бетону, цегли, бордюрного каменю, тротуарної плитки, граніту, черепиці, шиферу та інших будівельних матеріалів без примусового охолодження. Корпус виготовлений з міцної легованої сталі, яка здатна витримати значне механічне навантаження і високу температуру.
Характеристики:
· Високоякісні синтетичні алмази
· Оптимально підібрані компоненти металевої зв’язки гарантують тривалий робочий ресурс при роботі навіть з найскладнішими в обробці матеріалами
· Сегментна форма ріжучої кромки дозволяє швидко і ефективно здійснювати необхідні різи в оброблюваному матеріалі
· Сегменти забезпечують якісний викид шламу і ефективну роботу без примусового охолодження
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Кондор |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Бетон, Пенобетон, Газобетон, Гранит, Керамика, Искусственный камень, Кирпич, Песчаник, Тротуарная плитка, Ракушняк, Шифер, Камень |
| Вид обработки | Быстрый рез, Подрезка |
| Материал круга | Алмаз, Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 115 мм |
| Диаметр внутренний | 22 мм |
| Толщина | 1.8 мм |
| Количество сегментов | 9 |