42 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Трос металополімерний господарського призначення складається з латунованого високовуглецевого тросу, що покритий пластикатом високої якості. Широко використовується в домашньому побуті та садівництві.
Гуртовня Корд пропонує широкий асортимент шнурів та мотузок по гуртовим цінам. Більш ретельніше з нашим товаром Ви можете ознайомитись на сайті: http://cord.te.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HO China |
| Цвет | Серебристый |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 2 мм |
| Длина | 20 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметер | 2 мм |
| Матеріал обплетення | пластикат |
| Наповнювач | трос |
| Довжина | 20 мм |