56 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Мишоловка-хатка металева ( живоловка) є одним з ефективних засобів вилову і знищення мишей і невеликих щурів. На відміну від інших мишоловок, живоловки не відлякує гризунів при бавовні, безпечна при зарядці, для домашніх тварин.
Матеріал корпусу металевий.
Розміри (Д * Ш * В) 125 * 50 * 55 мм
Інтернет-магазин "Корд" пропонує широкий вибір товарів:http://cord.te.ua/g4840852-gospodarsk-drbnits
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Хатка |
| Страна производитель | Украина |
| Вид вредителя | Мыши |
| Тип средства | Мышеловка |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 125 мм |
| Высота | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Покриття | цинк |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 35 мм |