
33 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Індикатор-тестер 12-220 В з рідкокристалічним дисплеєм і неоновою лампочкою Sparta 130855. Викрутка-індикатор з профілем прямий шліц призначена для визначення наявності напруги в електричних мережах, перевірки стану і полярності акумуляторів і батарей, перевірки дроти на наявність розриву, виявлення мікрохвильового і електромагнітного випромінювання. У повністю ізольовану плоску ручку з пластмаси вбудований рідкокристалічний дисплей, що показує діапазон реєстрованого напруги. Оснащений вбудованою лампою-індикатором, яка спалахує при торканні наконечником викрутки контакту, що знаходиться під напругою.
Індикатор-тестер призначений для наступних робіт:
- Перевірка напруги змінного і постійного струму за шкалою Р/К дисплею: 12, 36, 55, 110, 220 В контактним і безконтактним методом;
- Перевірка полярності постійного току;
- Перевірка дроту на наявність розриву в провіднику 0 - 50 МОм.
Нормальними умовами експлуатації тестера є:
- Температура навколишнього середовища від +10 до +50 °C;
- Висота над рівнем моря не більше 2000 м;
- Середній показник вологості не більше 90%.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Напряжение | 220 В |
| Производитель | Спарта |
| Функции | Определение полярности |
| Цветность монитора | Черно-белый |
| Монитор | ЖК |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.029 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина инструмента | 128 |
| Материал ручки | пластмасса |
| Тип отвертки | Прямой шлиц |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Наличие индикатора | Да |
| Ширина жала | 3 мм |
| Маркировка наконечника | SL 5 |