
2,90 ₴
Минимальный заказ — 50 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- обробка дерев'яних зрубів.
Гуртовня Корд пропонує широкий асортимент шнурів та мотузок по гуртовим цінам. Більш ретельніше з нашим товаром Ви можете ознайомитись на сайті: http://cord.te.ua/ , або переглянути :https://cord.te.ua/g4833355-kanati-shnuri-naturalnih
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Канат |
| Страна производитель | Индия |
| Диаметр | 6 мм |
| Длина | 50 м |
| Материал | Джут |
| Тип | Канат |
| Цвет | Коричневый |
| Вага бухти | |
| вага бухти | 0.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметер | 6 мм |
| Кількість в мотку | 50 м |
| Матеріал | Джут |