


35 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Корд |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 16 мм |
| Длина | 100 м |
| Материал | Полипропилен |
| Тип | Шнур |
| Пользовательские характеристики | |
| Термостійкість | 165 'С |
| Серцивина | прямі мультифіламентні волокна |
| Плавучість | так |
| Коефіцієнт видовження | 10 % |
| Діаметр | 16 мм |
| Макс. навантаження | 2800 кгс |
| Кількість прядив обплетення | 16 |
| Матеріал | Поліпропілен мультифіламентний |
| Довжина | 100 мм |