


278,50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Годинники цифровий з нічником - це багатофункціональний годинник, але і проектор нічного зоряного неба.
Вбудовані функції:
- Дисплей, що відображає точний час і дату (день / місяць / рік);
- 2 динаміки;
- Термометр зі шкалою температур: Цельсія (0ºC - 50 ºC) і Фаренгейта (32ºF - 122ºF);
- 24-годинний і 12-годинний формат обчислення часу;
- 13 приємних мелодій;
- «Відкласти» будильник (від 1 до 60 хв);
- Зворотний відлік часу (00: 00: 00-23: 59: 59);
- Включення / вимикання, в будь-який момент, однією з вбудованих мелодій. Кожній мелодії відповідає свій, неповторний, спосіб проектування зоряного неба. Вбудовані світлодіоди, по різному, в залежності від обраної мелодії, як би під музику, повільно або швидко змінюють один одного, проектуючи при цьому на стелю і стіни Вашої кімнати Зоряне небо. Всього 3 світлодіода: синього, червоного і зеленого кольорів, які своєю грою створюють ще 3, додаткових, кольору: фіолетовий, бірюзовий і жовтий;
- Установка тривалості роботи музичного проектора зоряного неба (від 10 до 60 хв);
- Підсвічування дисплея.
Живлення: 3 батарейки типу ААА (не входять в комплект). У комплект входить інструкція з експлуатації (англ.).
Розміри товару: 10,5 * 8,8 * 10,7 см.
Вага: 120 г
Настільний годинник - це зручний і практичний аксесуар, який робить завершеним дизайн робочого місця, спальні або автомобіля. Настільний годинник чудово підійдуть для контролю часу і успішності.
Інтернет-магазин "Корд" пропонує широкий вибір товарів: https://cord.te.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Электронная/цифровая |
| Радио | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Лунный календарь | Нет |
| Барометр | Нет |
| Термометр | Да |
| Подсветка | Да |
| Голосовое оповещение | Нет |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Габаритные размеры часов | |
| Ширина | 105 мм |
| Глубина | 88 мм |
| Высота | 107 мм |
| Вес | 120 кг |