Працює на 3 батарейках АА (у комплект не входять).
Колір: білий.
Розміри: 20 см х 13 cм х 3 cм .
Настільний годинник - це зручний і практичний аксесуар, який робить завершеним дизайн робочого місця, спальні або автомобіля. Настільний годинник чудово підійдуть для контролю часу і успішності.
Інтернет-магазин "Корд" пропонує широкий вибір товарів: https://cord.te.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Электронная/цифровая |
| Радио | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Маятник | нет |
| Лунный календарь | Нет |
| Барометр | Нет |
| Термометр | Да |
| Подсветка | Да |
| Голосовое оповещение | Нет |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Габаритные размеры часов | |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Высота | 130 мм |
| Вес | 262 кг |