45 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Макловиця малярна 150*50 мм // Україна
Щітка-макловиця - це малярна щітка, призначена для намазування шпалер клеєм та для нанесення інших в'язких сумішей та фарб.
Вона відмінно вбирає, утримує і рівномірно розподіляє фарбу по оброблюваної поверхні. Містить натуральну щетину і дерев'яну ручку.
Щетина надійно закріплена металевим бандажем з антикорозійним покриттям.
Інтернет-магазин "Корд" пропонує широкий вибір малярного інструменту для ремонту https://cord.te.ua/g51120892-malyarnij-instrument
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал ручки | дерево |
| Тип малярной кисти | Макловица |
| Материал ворса | Натуральная щетина |
| Форма малярной кисти | Прямоугольная |
| Вес | 155 г |
| Состояние | Новое |
| Габариты | |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Длина ворса | 35 мм |