Ножі фірми Beaver виробляються в Китаї і мають прийнятне співвідношення ціни та якості.
Гуртовня Корд пропонує широкий асортимент жилок ти дисків для триммерів по гуртовим цінам. Більш ретельніше з нашим товаром Ви можете ознайомитись на сайті: http://cord.te.ua/ , або переглянувши :https://cord.te.ua/g5656386-zhilka-diski-dlya
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beaver |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Диск |
| Применение | Триммер |
| Состояние | Новое |
| Особенности диска/ножа | |
| Диаметр диска | 255 мм |
| Диаметр посадки диска/ножа | 25.4 мм |
| Количество зубьев | 3 шт |
| Общие | |
| Вес | 0.14 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл |