Навіть без світла були на зв‘язку і відправили товар 💪🏼
Дуже хороший магазин , роблю замовлення вже не перший раз , ввічливий менеджер , швидка відправка рекомендую.
Все пройшло дуже добре. Усім цілком задоволений. Рекомендую даного продавця.
Все добре, дякую!