Рекомендую!
Рекомендую цей магазин .
Замовив 6 товарів, всі дуже достойної якості.
Особливо відзначу стяжку гумову багатожильну 8 мм, аналогічна прослужила для підтримки накриття (в зимово-весняний період) близько 10 років.
Дякую.
Так тримати. Мінімум розмов, максимум ефективності. Замови, оплатив, відправили, отримав максимально швидко, ніхто не звонив і не задавав иупих питань