Очень хороший магазин! Всем доволен, буду заказывать ещё.
я реально первый раз заказал можете поверить через 2 дня получил посылку цены актуальны товар тоже их не рекламирую но ставлю плюс
Вже другий раз працюємо з магазином. Все дуже швидко та зручно. Притому працюємо за безготівковим рахунком. А це є зручно. Дякую. РЕКОМЕНДУЮ.
Замовлення роблю не вперше. Завжди все оперативно. Єдиний мінус. Один раз мала неприємність .Замовила собі пістолет для декору а він виявився брачний. Був запакований, відкрила ,включила...Не гріється. Але загалом більше нарікань не маю. Ціни хороші, персонал працює на висоті, доставка швидка. А тепер великий плюс вам! Замовляла товар відразу після Нового року. Була здивована бо це єдина компанія яка працювала.Товар миттєво доставили і щиро вдячна за солодкий подарунок ! Дуже приємно і не очікувано. Вітаю вас з Новим роком і Різдвом!!! Зичу процвітання ,гарних клієнтів і кар"єрного росту!!!
Дякуємо Вам, Лілія, та всім нашим клієнтам за відгуки, як позитивні так і з об'єктивними зауваженнями. Ми раді бачити, що Ви, наші любимі клієнти, задоволені нашою роботою. Наш колектив щиро вітає всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Все ОТЛИЧНО советую
Швидко відповіли на замовлення, в той же день відправили. Рекомендую
Расписывать не буду. Скажу кратко: в этом магазине всё четко. Так инициации хлопци!!!!!)))))))
Спасибо большое за оперативность и за качество товара