Все на уровне, молодцы
Дуже гарний магазин, ціни халявні і працівники вічливі. Купляю постійно і задоволений на всі 100% РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!
Дякуємо!!!!!Дуже приємно!!!
Зробив замовлення на суму 691грн, перевів гроші на карту (вперед). Отримавши замовлення розчарувався: в коробці був спрей AD-50 100мл, а оплатив я за 200мл! В накладній теж був 200мл. Різниця 6 грн не велика, але не приємно! Більше у вас купувати не буду!
Людський фактор (помилились при складанні). Різницю компенсували на картку.
быстро, удобно отличная ценовая политика
Магазин отличный! Только сделали заказ на сайте - через 10 минут перезвонили, согласовали и в этот же день отправили. Все бы магазины так работали! Так держать!!! Успехов и процветания магазину!
Вдячні за позитивні відгуки! Успішних Вам покупок!
Замовлення отримав швидко - на друий день, ціна та що на сайті.