48 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 2 мм |