Кошик
519 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення,оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
+380988064747
+380988064747
+380939228838
+380501356159
Гуртовня "КОРД"

Матеріали для виготовлення шнурів

Матеріали для виготовлення шнурів

05.11.14

Рослинні матеріали для виробництва мотузок: манільське прядиво, прядиво, бавовна, волокно кокосової пальми, джут і сізаль.

Льон — трав'яниста однорічна рослина з сімейства льонових. Це одна з найважливіших технічних культур. У нашій країні вирощують дві форми льону: льон-довгунець, що містить в стеблах льняне волокно, і льон маслянистий, в насінні якого багато жирного масла.

Джут — волокнистий матеріал, виготовлений з рослини Corchorus. Джут є сировиною світового значення, відноситься до сімейства липових, його висота в період повної зрілості досягає до 3.5 м. В світі існує близько 40 різновидів джуту. Завдяки вмісту лінгіну, природньої смоли, джутові вироби найбільш стійкіші до впливу зовнішнього середовища серед натуральних шнурів. Враховуючи доступну ціну, джутові канати зайняли пріоритетні місця в багатьох сферах народного господарства.

Прядиво (пенька) — це волокно, що отримується із стебел технічної коноплі, що не містить, на відміну від індійських (гашишной) конопель, наркотичних речовин.  Будучи лубовим волокном, прядиво структурно схоже з льоном: пеньковолокно товстостінний, з малим внутрішнім каналом, що не відкривається назовні.

Канат сізальовий виробляється з листя агави, що виростає в тропічній і субтропічній Амереці. Назва сизаль волокно отримало по назві мексиканського порту Сісаль, на півострові Юкатан. Як і прядиво, сізаль стійка до сонячної і теплової радіації, не нагромаджує статичну електрику, екологічно безпечна. Сізальові канати легше прядивних, менше намокають і гниють, а по міцності і довговічності перевершують прядивні. Подовження під навантаженням 6-10 %. По міцності такі канати поступаються манільським. Сізаль характеризується більшою ламкістю, чам манілла.

Манільський канат виготовляють з оброблених волокон листя абака. Абака це багаторічний текстильний банан, що росте в тропіках на Філіпінських островах.

  Синтетичні волокна - поліпропілен, нейлон, поліестери, поліетилен, араміди.

Деякі шнури виготовляють з сумішей декількох волокон або використовують сополімерні волокна. Штучний шовк - відновлене волокно, використовуване для виготовлення декоративних мотузок.